KAMPANYA

  • Türkçe
  • English
  • Germany
  • Russian
  • Arabian

Otopark - Bariyer Sistemleri


Otopark - Bariyer Sistemleri

Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri

Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri, araçların otopark alanlarına giriş ve çıkışlarını, otopark kapasitesini, grup/daire bazlı araç sınırlandırılmasını, içerde kalma sürelerinin kontrolünü sağlayan RFID veya Plaka Tanıma tekniği ile çalışan sistemlerdir.


  Bazı nüanslarla birlikte bir Geçiş Kontrol Sistemi ile ortak özelliklere sahiptir desek çok fazla yanılmamış oluruz.


  Bir Otopark Geçiş Kontrol Sisteminde olması beklenen fonksiyonel özellikler ve performans kriterlerini şu şekilde sıralayabiliriz.


 - Pazar Talebine Uygun Esnek Çözümler; Firmamız Geçiş Kontrol Paneli tabanlı yüksek performanslı online çözümlerle birlikte Stand-Alone kontrolör kullanılan düşük maliyetli offline çözümler üretmektedir.

 - Yüksek hızda ve doğrulukta çalışma; Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri pazarda 14 yılı aşkın tecrübe ve binlerce referans ile sektörde öne çıkmaktadır.


  - Gelişmiş Geçiş Kontrol Fonksiyonları; Ürettiğimiz sistemlerde zamana bağlı, grup/daire bazlı yaygın geçiş kontrol seçenekleri uygulanabilmektedir.


 - Otopark Kapasitesinin Yönetimi; Geçiş Kontrol Panellerimizde iki otopark kapasitesini rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca Global Kapasite yönetimi ile birden fazla panelin kullanıldığı projelerde çözümler sağlayabilirsiniz. Kapasite aşımında röle çıkışları ile LED Tabela benzeri uyarıcı levhalarla kullanıcılara mesaj gösterebilirsiniz.


  - Otopark Geçiş Sayısı Kontrolü; Kullanıcılara günlük/aylık belirli sayıda otoparka erişim hakkı verebilirsiniz.


  - Otopark İçerde Kalma Süresi Kontrolü; Kullanıcıların otoparkta kalma sürelerini sınırlayabilir, süreyi aşan kullanıcıları sonraki erişim taleplerinde engelleyebilirsiniz. Bu durumlarda harici röle çıkışı ile kullanıcıya görsel mesaj iletebilirsiniz. Ayrıca bu süre kontrolünü grup/daire bazlı olarak ta yapabilirsiniz.


- Grup/Daire/Şirket Bazlı İçerdeki Araç Sınırı Kontrolü; Otopark panellerinde grup/daire/şirket bazlı araç limitini kontrol edebilirsiniz. Örneğin bir grup veya daireye 2, diğerine 3 araç sınırı verebilir, aynı gruba ait içerdeki araç sayısı limit değerin üzerine çıkarsa bariyer açılmayacak ve harici röle çıkışı ile kullanıcı uyarılabilecektir.


  - Esnek Kullanım ve Diğer Geçiş Kontrol Sistemleri İle Entegrasyon; Geçiş Kontrol Panellerimiz ürettiğimiz diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre çalışmaktadır. All-In One çözümlerimiz sayesinde tek yazılımla binanın geçiş kontrolünü, otoparkın yönetimini, asansörlerin yetkilendirilmesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.


  Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri, yaygın olarak UHF RFID Okuyucular veya Plaka Tanıma sistemleri ile birlikte çalıştırılır. Her iki sisteminde kendine özgü avantaj ve dezavantajları bulunur.