KAMPANYA

  • Türkçe
  • English
  • Germany
  • Russian
  • Arabian

Otel Kapı Kilit Ve DND Sistemleri


Otel Kapı Kilit Ve DND Sistemleri

Otel Kartlı Kapı Sistemleri

Güvenli bir şekilde hayatınıza devam etmek her açıdan size kendinizi daha iyi hissettirir. Evlerinizde aradığınız konforu pek çok farklı alanda da bulabilmek adına geliştirilen ürünler ile siz de her an daha huzurlu hissedebilirsiniz. Her yağının vazgeçilmezi olan kapılar, teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bambaşka bir hal alıyor. Birbirinden özel güvenlik sistemleri sayesinde siz de otellerde dilediğiniz gibi zaman geçirebilecek ve kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Otel Kartlı Kapı Sistemleri Nelerdir?

Pek çok otelde kullanılan kartlı giriş sistemi, teknolojinin en büyük avantajlarından biri olarak değerlendirilebilir. Kullanıcılara verilen kartların, okuyucu tarafından tanımlanması prensibiyle çalışan bu ürünler sayesinde siz de otel odalarınıza daha kolay bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. Klasik anahtar yerine kart ile giriş yapabileceğiniz bu ürünler sayesinde odanıza giriş esnasında daha a efor sarf edeceksiniz. Kolay kullanım olanağı ile her kullanıcının memnuniyetini kazanan ve büyük küçük pek çok işletmenin vazgeçilmezi olan kartlı kapı sistemleri markanın uzun yıllara dayanan tecrübesiyle birleşiyor. Geliştirilen pek çok ürününde kalite anlayışını yansıtan marka ile siz de kendinizi güvende hissedebilir ve daha zahmetsiz bir şekilde kullanım olanağı bulabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Otel kartlı kapı sistemleri kolay kurulumu ile de işletmecilere mükemmel bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Kolay montaj avantajı sunan bu ürünler tüm bu avantajlarının yanı sıra paslanmaz çelik gövdesi ile de uzun süre dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Geliştirilen paslanmaz çelik gövde ve kolay kurulum avantajlarının da ötesinde hızlı kullanım avantajı ile de dikkat çekiyor. Kullanıcıların kısa bir süre içerisinde kart okuyucu sayesinde odalarına giriş yapmaların sağlayan otel kartlı kapı sistemi ile hem siz hem de misafirleriniz daha güzel bir deneyim yaşama fırsatı elde edecek.

Otel Kartlı Kapı Sistemleri ile Güvenli Giriş Olanağı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenlik açısından geliştirilen pek çok ürün de daha emniyetli bir hal aldı Bu ürünlerin başında gelen kilit sistemleri de geliştirilen her yeniliği kendi bünyesine adapte ederek kullanıcılarına daha konforlu yaşam alanları oluşturmayı hedefliyor. Markanın geliştirdiği kilit sistemlerinin en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alan karlı kapı sistemleri yazılımı ile kolay kullanım ve hız olanağı sunduğu gibi aynı zamanda güvenlik açısından da mükemmel bir konfora erişimine yardımcı oluyor. Otel kartlı kapı kilit sistemleri sayesinde siz de işletmelerinizin daha güvenli bir hale gelmesini sağlayabilir ve misafirlerinizin daha memnun kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Hırsızlık, gasp gibi pek çok durumda daha yüksek bir güvenlik olanağı sunan kartlı kilit sistemleri ile siz de oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı önleminizi alma şansına sahip olacaksınız. Otel kartlı kapı kilidi görünüm olarak normal bir kapı kilidine denklik göstermesine rağmen kart okuyucu yardımıyla çalışmaktadır.

Otel Elektronik DND Sistemleri

Misafirlerinizin odada olup olmadığını anlamak artık çok kolay...

Misafiriniz odada iken, rahatsız dilmek istemediğinde iç kumanda ünitesindeki "Do not disturb" butonuna basarak kapı önündeki oda uyarı cihazında bununla ilgili ikonun akif hale gelmesini sağlar ya da, "Make up room" butonuna basarak odasının temizlenmesini istediği ikonu aktif hale getirebilir. Ayrıca oda numarası ve otelinizn logosu LCD oda uyarı cihazınızdaki ekranda döner.

Kapı önü uyarı cihazının Energy Saver Röle Ünitesinden beslenmesiyle, pano içersinde sadelik, yer avantajı ve montaj kolaylığı sağlanmaktadır.

Oda numarasını ışıklı göstererek misafirinizin odasını kolayca bulmasını sağlayan, otel logonuzu işıklı göstererek tesisinizin akılda kalmasına katkı sağlayan, oda içerisinde bulunan DND anahtarındaki "Rahatsız Etme" ve "Odayı Temizle" butonlarından hangisine basılır ise ilgili simgeyi ışıklı şekilde göstererek hem misafirlerinizin hem de personelinizin işlerini kolaylaştıran, odanın dolu ya da boş olduğunu göstererek personelinize yardımcı olan, tesisinize özel tasarımı ile koridor aydınlatmasına ve iç mimarisine büyük katkı sağlayan sistemdir.

Elektronik DND'nin; Energy Saver Röle Ünitesinden beslenmesi ve kontrol edilmesi sayesinde pano içerisinde sadelik, yer avantajı, montaj kolaylığı ve düşük maliyet sağlanmaktadır. Düşük voltaj ile çalışır, güvenlidir. Dokunmatik ya da mekanik zil butonu eklenebilir. "Rahatsız Etme" modunda zil çalmaz. "Teknik Servis, ya da "Minibar Servis" gibi ek fonksiyonlar eklenebilir. Ahşap, cam, akrilik ya da krom gibi malzemeler kullanılarak üretilir. İstenilen led renkleri kullanılabilir. Ahşap ya da ayna kapı pervazina da uygulanabilir.